سلام ! کاربر گرامی ابتدا از اینکه سایت ما را انتخاب نمودید از شما سپاسگزاریم  لطفاً جهت استفادهی بهینه از خدمات ابزارین، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

تمام محصولات قرار گرفته در سایت دارای توضیحات کافی می باشند تا شما بتوانید براحتی محصول درخواستی خودتان را انتخاب کنید

کلیهی اصول و رویهی ابزارین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرفکننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج در همین صفحه منتشر میشود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخهی قوانین موجود میباشد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در ابزارین در تمامی ساعات شبانهروز و هفت روز هفته امکانپذیر است.

در تمام محصولات توضیحات هر کالا به طور کامل قرار داده شده است

در شهر تهران و شهر کرج، ارسال سفارشات در روزهای کاری از ساعت ۱۰ الی ۲۳ و در روزهای تعطیل و جمعه، ارسال سفارشات از ساعت ۱۰ الی ۱۸ صورت میگیرد. برای شهرستانها در تمام روزهای هفته، سفارشاتی که قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شوند در همان روز و سفارشاتی که بعد از ساعت مذکور ثبت شوند در روز بعد تحویل پست خواهند گردید.

در شهر تهران و شهر کرج برای سفارشهای بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ تومان ارسال رایگان و برای سفارشات کمتر از ۲۰۰٫۰۰۰ تومان، ۱۰٫۰۰۰ تومان هزینهی حمل شامل میشود. در شهرستانها، برای سفارشهای کمتر از ۴۰۰٫۰۰۰ تومان مبلغ ۳۰٫۰۰۰ تومان هزینه حمل و ارسال و همچنین برای سفارشهای بیش از  ۴۰۰٫۰۰۰ تومان ارسال رایگان در نظر گرفته شده است.

کلیه سفارشهای ثبت شده در سایت ابزارین، در صف پردازش قرار میگیرند. سعی و تلاش ابزارین بر انجام بینقص این فرآیند میباشد با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ابزارین به پایان برسد (حتی پس از اقدام کاربر به سفارشگذاری) حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه برای ابزارین محفوظ است. کاربر میتواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب ایشان واریز خواهد شد.

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای ابزارین محفوظ است. ابزارین در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت مینماید و کاربر با ورود به سایت ابزارین میپذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهیست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

نمایندگی

ابزارین در هیچ نقطهای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویسها، تراکنشهای مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش میشود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ابزارین اطلاع دهید.

 

روش پرداخت

مشتریان عزیز میتوانند هزینهی سفارش خود را به صورت آنلاین، نقدی و یا با استفاده از دستگاه POS (کارت خوان) در محل پرداخت نمایند.

 

شرایط مرجوعی کالا

در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریعتر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به ابزارین از طریق شماره تلفن ۳۳۹۷۰۰۲۰-۰۲۱  اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا ۲ روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان ابزارین اطلاع داده شود. کارشناسان ابزارین ایرادهای اعلام شده توسط کاربر را بررسی و کنترل خواهند کرد و در صورت تایید نقص، کالا تعویض و یا در صورت تمایل با کالایی دیگر جایگزین خواهد شد.

اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد و از روی بسته، کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

آسیبهای ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به امور مشتریان ابزارین اطلاع داده شود.در صورتی که آسیبهای ناشی از حملونقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بستهبندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ابزارین عودت شود.

 

لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان ابزارین از طریق شماره تماس ۳۳۹۷۰۰۲۰-۰۲۱ اطلاع دهید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات ابزارین جدا خودداری نمایید.